ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
آشنایی با کاشت مو و روش های انجام آن

آشنایی با کاشت مو و روش های انجام آن

پنجشنبه 30 دی 1395
12:51
37: تعداد بازدید

مو، زیبایی، ریزش مو، درمان ریزش مو این پرسش بعدی مانند این که چگونه برای جلوگیری از ریزش مو و یا پیوند مو چه طبیعی است؟ کلمات که شاید ذهن شما را بیش از حد شلوغ است. بسیاری از مردم در اطراف ما یا ممکن است ما مو Sbhman با یک نگاه به آینه از دست دادن و شروع به Rfthman. چگونه دوباره به زیبایی سابق من باز گردم؟ اگر هزینه های تکراری برای دارو، شامپو و راه هایی برای جلوگیری از ریزش مو توضیحات زیر خسته ممکن است کمک به شما برای تصمیم گیری برای پیوند مو طبیعی است.

معرفی تاریخچه کاشت مو

عملیات در کنار منبع اصلی خون به بافت پوست سر به منطقه طاس و کاشته شده است.

نیویورک توانست به نام روز نورمن Anrysh با استفاده از گرافت رایگان در بیماران مبتلا به طاسی الگوی مردانه تست شده است.

نکته قابل توجه در این بود که آن باعث پیوند مو جدید در منطقه که محل اولیه خود به همان اندازه بوده است و دارای رشد قابل توجهی کاشته.

زیر از لینک Rghb موی طبیعی و مو طبیعی کم بود.

ویلیام راسمن دکتر به طور همزمان در شمال امریکا و ایالات متحده هزاران Mykrvgraft مورد استفاده در یک جلسه درمانی است که نشان دهنده تمام پیوند مو طبیعی سرعت بخشیدن به پیشرفت در جهان است.

پیوند واحد مو فولیکولی، به دنبال شروع به شکل گرفتن، و گرافت و اندازه شکاف کوچکتر شد. این پیوند کوچکتر، جراحان اجازه می دهد تا گرافت واحد فولیکولی در منطقه پذیرای هستند. پس از موفقیت توجه بیشتر به طیف این تمرکز گرافت جراحی امر کاشته به دست آورد

چرا کاشت مو در کلینیک ونک

در کلینیک ونک یکی از بهترین تیم‌های کاشت مو را داریم که زیر نظر متخصصین پوست و موی مجرب کار کاشت مو و ابرو را انجام می‌دهند.کلینیک ونک با هدف ارائه خدمات بهتر و مطلوب‌تر،‌ اقدام به راه‌اندازی و تجهیز مرکز لیزر سان‌آی نموده است.

  • علت تمایز کلینیک ونک با دیگ کلینیک ها:
  • صداقت، کیفیت، نتیجه اولین دلیل انتخاب مشتریان این مرکز می باشد.
  • طبیعی ترین خط رویش مو در مرکز تخصصصی زیبایی و کاشت موی ونک بوجود می آید.
  • کاشت مو عمل زیبایی است و متاسفانه بیمه ها هزینه آن را پوشش نمی دهند. کاشت مو در کلینیک موی ونکبا هزینه بسیار مناسب و با ارائه ضمانت نامه کتبی انجام می شود.
  • در کلینیک ونک بیماران در طول عمل درد یا ناراحتی ندارند.


باعث افتخار ماست که بیماران از شهرهای مختلف ایران و کشورهای همسایه برای کاشت مو به کلینیک ونک مراجعه می نمایند. این مرکز توسط افرادی معرفی می شود که قبلا کاشت مو کرده اند و از نتیجه عمل راضی هستند

کاشت موی طبیعی تنها راه حل موفقیت آمیز برای درمان دائمی طاسی سر است

/کاشت-مو/vanak.clinic


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سلامت و پزشکی است. | طراح قالب: آوازک